Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Znajdzlumpeks.pl – Jak uzyskać finansowanie na zakup lumpeksu

Lumpeksy to ostatnio bardzo popularny temat a coraz więcej osób przekonuje się do takich zakupów. Firmy działające w branży od wielu lat świecą wielkie sukcesy a spowodowane jest to zmianą sytuacji na polskim rynku – Second-Hand to nie jest już temat tabu tak jak kiedyś to było. Do takich sklepów chodzą bogatsi i biedni – nawet blogerki modowe upodobały sobie taką formę pozyskiwania widzów i recenzują takie sklepy.

Jeśli już chcemy otworzyć second-hand to potrzebujemy kapitału na start ponieważ aby taki sklep funkcjonował potrzebne jest miejsce jak i towar. Co do towaru to nie ma problemu bo sporo jest hurtowni na rynku gdzie będziemy mogli kupić ciuchy na kilogramy a potem przesortować je aby wybrać te lepsze i modniejsze. Trudniejsze jest znalezienie odpowiedniego lokalu ponieważ musi być w takim miejscu aby było zainteresowanie i było to opłacalne – zazwyczaj jakieś ruchliwe miejsce przy głównych drogach.

Na start takiego biznesu powinno wystarczyć 20-30tys zł jeśli nie chcemy od razu inwestować sporych środków. Powinno to zapewnić dobry start i zabezpieczenie na kilka miesięcy. Towar w hurcie nie jest drogi jednak potrzeba rąk aby go przesortować i wybrać te perełki, które będą chętnie kupowane i to od nas zależy czy będziemy chcieli sprzedawać towar na kilogramy czy na sztuki.

Zakładając firmę i mając w głowie plan działania. Możemy się udać do mbanku, który ma produkt dla start-up czyli dla młodych firm. Do dostania jest około 20-30tys zł nawet nie mając firmy 6 miesięcy – produkt jest z zabezpieczeniem BGK czyli nie będziemy musieli dostarczać swojego zabezpieczenia spłaty pożyczki. Produkt jest w formie limitu w koncie oczywiście na firmę czyli tak zwany KRB a warunki są do ustalenia i negocjowania.

 

Tekst przygotowany wraz z partnerem czyli właścicielem Znajdzlumpeks.pl – Alicja Róg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *