Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Pożyczka pozabankowa dla firm

IWOCA to znana firma na polskim rynku świadcząca usługi finansowe dla firm. Jest to produkt poza bankowy charakteryzujący się prostotą we wnioskowaniu jak również elastycznością. Firma ta udziela wysokich kwot nie wymagając przy tym dostarczania wielu dokumentów. Również firmy z problemami finansowymi mają tutaj szanse.

Oferta IWOCA przedstawia się następująco:

– pożyczką w kwocie 5000 zł do 150000zł na okres maksymalnie 12 miesięcy.

– bez zaświadczeń z ZUS i US

– błyskawiczna decyzja po wprowadzeniu wniosku do systemu

– środki z pożyczki na koncie nawet w 48 godzin

– wcześniejsza spłata bez kosztów, w każdym momencie pożyczki

– przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw

– przyznany limit możemy po 12 miesiącach odnowić na kolejny rok

Środki z pożyczki możemy przeznaczyć na dowolny cel np: zakup towarów, rozwój działalności, budowa hali, wynagrodzenie dla pracowników itd.

Kryteria akceptacji wniosku to  przynajmniej 3 miesiące obrotów na koncie firmowym z minimalną kwotą 5000zł przychodu. Firma musi być zarejestrowana w Polsce.

Jak wygląda proces?

– zakładamy konto na platformie pod linkiem IWOCA a następnie uzupełniamy wszystkie wymagane informacje dotyczące naszej działalności (czym się firma zajmuje, ile osób zatrudnia, cel finansowania, obroty itd). Podwieszamy w systemie wyciągi z naszego konta firmowego i podsumowania ksiąg rachunkowych za okres 6 miesięcy( w przypadku gdy firma krócej istnieje to wysyłamy dokumenty od początku istnienia). Nie jest wymagane żadne zabezpieczenie rzeczowe jednak w przypadku spółek czasami mogą poprosić o poręczenie właściciela.

Spłata limitu następuje po 30 dniach od przyznania i można ja wykonać zwykłym przelewem na konto. A koszty wyliczane są na podstawie kalkulatora i nie zawierają one dodatkowych produktów takich jak prowizje, ubezpieczenia itd. Oprocentowanie to 0,797% miesięcznie jednak naliczane codziennie.

Zapraszamy do składania wniosku na stronie:

iwoca

Lub jeśli jesteśmy zainteresowani kredytem firmowym to poniżej zestawienie ofert:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *