Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Oferty banków na „klik” bez dokumentów finansowych na oświadczenie

Oferty na klik posiadają praktycznie wszystkie banki a ma to być nagroda dla stałych klientów przelewających wynagrodzenie lub utrzymujących stałe wpływy. Wielokrotne taki klient dostawał z miejsca spore sumy dlatego bo nie zawsze takie wnioski trafiają do analityka. Dlatego jeśli system jest na tak to pracownik banku tylko ma za zadanie dokończyć proces i podpisać z klientem umowę.

W jakim banku dostane kredyt gotówkowy bez dokumentów?

  • PKO BP – bank ten ma w swojej ofercie bardzo prosty proces dla stałych klientów przelewających wynagrodzenie. Dostępne są zazwyczaj różne kwoty ale maksymalnie może to być ok 50tys zł brutto z tym, że w zależności od oferty kwota ta może być odpowiednio mniejsza. Zazwyczaj jest to kwota ok 20tys zł a proces wygląda tak, że nie dostarcza się żadnych dokumentów tylko oświadcza dochód. Analityk nie weryfikuje wpisanych danych dlatego przyznawalność jest bardzo wysoka a po złożeniu wniosku i sprawdzeniu biku możemy udać się na podpisanie umowy.
  • Santander – w swojej ofercie posiada jak najbardziej takie oferty gdzie po peselu system przygotowuje ofertę na klik, która jest tylko formalnością. Bank wylicza kwotę na podstawie obrotów dlatego nawet bez stałych przelewów wynagrodzenia można się starać o wysokie kwoty w zależności co nam zaproponuje system. Do banku dostarczamy wniosek, oświadczenie o dochodach i skan dowodu osobistego i  na tej podstawie procesujemy gdzie nie w każdym przypadku wymagane jest potwierdzenie dochodu u analityka. Oferta też jest dostępna w sprzedaży u pośredników co więcej to nawet mając taką ofertę w systemie można dostać taniej np. pisząc do mnie.
  • Getin – oferta na klik jest dostępna tylko bezpośrednio w banku po podaniu nr pesel. System na podstawie obrotów na koncie przedstawi nam ofertę a następnie w kilku krokach będziemy mogli się cieszyć środkami.
  • mbank – tak jak w innych bankach można sprawdzić w systemie czy nie ma dla nas propozycji lub wybrać się bezpośrednio do placówki. Oferty te nie są dostępne dla pośredników dlatego nie jestem w stanie określić na co można liczyć.
  • są też inne banki ale niestety nie mam z nimi doświadczenia i tylko słyszałem, że taki Millennium czy ING również są w stanie coś zaproponować.

Jestem zainteresowany ofertą i co mam dalej zrobić?

Napisz do mnie jak masz pytania bo już wielokrotnie pomagałem swoim klientom w trudnych sytuacjach. Oferty na oświadczenia to bardzo dobra sprawa w przypadku gdy nasza zdolność nie jest wystarczająca lub gdy mamy problem aby udokumentować dochody.

Marek Kozera

787976915

kozerus@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *