Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Kredyt gotówkowy na umowie zlecenie/dzieło od 3 miesięcy

Zaczynając prace na umowę zlecenie/dzieło musimy liczyć się z tym, że banki bardzo niechętnie podchodzą do tej formy zatrudnienia i większość banków wymaga przepracowania 12 miesięcy aby Bank mógł zaliczyć to jako stabilny dochód. Oczywiście są banki gdzie ten staż pracy przy umowie zlecenia/dzieło musi być niższy jednak są one w mniejszości. W innym wpisie zrobiłem zestawienie banków gdzie wymagane jest 6 miesięcy ale są też banki gdzie już po 3 miesiącach możemy starać się o kredyt a są to:

  • mBank – już po 3 miesiącach na umowie zlecenia/dzieło można starać się o kredyt nawet na 180tys zł z okresem kredytowania do 120 miesięcy.  Obecnie promocyjne warunki są bardzo dobre i możemy wziąć kredyt nawet bez prowizji ale warunek to brak posiadania produktu kredytowego w mbanku. Dokumenty jakie potrzebujemy przedstawić to zaświadczenie o zarobkach z umowy zlecenia za minimum 3 miesiące lub umowę zlecenia/dzieło + pełny wyciąg z konta z wpływami.
  • Citi Bank Handlowy – podobnie jak poprzedni bank wymaga tylko 3 miesięcznego zatrudnienia na umowie zlecenia/dzieło i wystarczy dostarczyć podobnie jak w poprzednim zaświadczenie najlepiej na druku CITI Banku lub aktualną umowę wraz z potwierdzeniami wpływów.
  • Bank Pocztowy  ( aktualizacja listopad 2018) – wymaga zatrudnienia od 3 miesięcy na umowie zlecenie/dzieło. Maksymalna kwota na ten czas to 100tys zł brutto co w połączeniu z promocją 0% prowizji daję pełną kwotę do wypłaty na max 120 miesięcy. Dokumenty jakie musimy dostarczyć to najlepiej zaświadczenie od pracodawcy lub umowy zlecenie/dzieło i do tego wyciagi/paski płacowe/zaświadczenie z ZUS.

Co do innych banków to niestety ale trzeba przepracować więcej czyli 6 lub 12 miesięcy. Zestawienie przygotowanie na podstawie własnych doświadczeń i banków, które współpracują z pośrednikami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Marek Kozera

tel. 787 976 915

kozerus@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *