Facebook Pagelike Widget
Kredyt dla rolnika

Nest Bank przygotował bardzo dobrą ofertę na finansowanie rolników. Ta grupa przedsiębiorców często potrzebuje wsparcia finansowego ze względu na charakter pracy czyli czasami sezonowość a dodatkowo są rożne zdarzenia losowe takie jak susza, deszcze, mrozy itd.Dlatego rolnicy potrzebują stały dostęp do środków aby gospodarstwo rolne było opłacalne. Nest Bank przygotował takie rozwiązanie aby rolnicy mogli spać spokojnie.

Gospodarstwa rolne to również duże nakłady finansowe na rozwój. Sprzęty rolnicze to jedna z dynamicznie rozwijających branży i co rok pojawiają się nowinki, które ułatwiają np. zbiory plonów. Maszyny te nieraz droższe niż niejeden bardzo dobry samochód pozwalają na szybsze i dokładniejsze prace na roli. Postęp jest tak duży, że setki tysięcy złotych za traktor już nikogo nie dziwi, dlatego rolnicy aby być konkurencyjni muszą inwestować. Jednak inwestycje w tak ciężkiej branży niosą pewne ryzyko dlatego wspomagają się oni kredytami.

Nest Bank przygotował ofertę dla gospodarstw rolnych prowadzonych od przynajmniej 12 miesięcy gdzie możemy uzyskać finansowanie nawet na kwotę 350tys zł brutto na okres do 144 miesięcy czyli 12 lat. Jest to kredyt firmowy jednak można przy jego pomocy konsolidować zobowiązania prywatne i firmowe a spłaty dokonujemy na konto z częstotliwością miesięczną lub kwartalną.

Jeśli chodzi o warunki to Nest Bank przygotował ofertę gdzie minimalna marża banku to 3,99% do max 8,29% i prowizja od 0% do 14,99%. Warunki zależą od wielu czynników jednak duży wpływ ma scoring klienta jaki wyliczy system będzie miał tutaj znaczenie.

Proces ubiegania się o kredyt firmowy jest standardowy czyli wystarczy złożyć wniosek i dostarczyć wymagane dokumenty. Jeśli jesteśmy zainteresowani to wystarczy złożyć zapytanie przez formularz lub kliknąć w obrazek.

nest bank

 

Marek Kozera

787 976 915

kozerus@gmail.com – w razie pytań proszę pisać.

 

Jeden komentarz

  • Marek Kozera Napisał:

    Nest Bank chyba jako jedyny jest w stanie zaproponować 2 produkty kredytowe czyli jeden to typowo kredyt na działalność rolniczą a drugi to kredyt gotówkowy bazując na dochodach z gospodarstwa rolnego. Jeśli jest 2 właścicieli to jest szansa aby dostać dwa razy po 350tys zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *