Facebook Pagelike Widget

Konsolidacja chwilówek w banku

Jeśli posiadamy sporą ilość chwilówek i zaczynamy wpadać w pętle to zapraszam do kontaktu. Czas gra tutaj dużą role ponieważ trzeba działać puki nie pojawią się opóźnienia. Banków, które konsolidują chwilówki jest kilka jednak tylko w niektórych szanse są największe. Zawsze lepiej strać się w banku, który chwilówek jeszcze nie widzi ale trzeba to zrobić odpowiednio i przygotować się do takiej konsolidacji.

Warto zacząć od sprawdzenia raportu bik ponieważ to podstawa do sprawdzenia spłacalności produktów bankowych i pozabankowych. Jeśli bik jest ok lub mamy wątpliwości to proszę podesłać na kozerus@gmail.com to przeanalizuje za darmo co i jak. Kolejnym krokiem to sprawdzenie czy raport KRD jest czysty, jednak jeśli kiedyś mieliśmy zobowiązania pozabankowe to pojawią się tam wpisy. Są co prawda one pozytywne ale w jednym banku stanowią problem dlatego istnieje prosty sposób na wyczyszczenie tej bazy ze wszystkich wpisów. Jeśli bik i krd będą ok to wtedy można przeliczyć zdolność gdzie nie trzeba uwzględniać pozabankowych(są banki, które nie widzą pożyczek).

Jeśli masz pozabankowe i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić to zapraszam do kontaktu bo zajmuje się takimi tematami od dawna i wiele klientów udało się uratować. Bez problemu sprawdzę zdolność, pomogę z czyszczeniem baz i jestem w stanie też pomóc przy finansowaniu.

Zapraszam do kontaktu

Marek Kozera

787976915

kozerus@gmail.com