Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Pośrednictwo finansowe – Kraków

Nazywam się Marek Kozera i od ponad 9 lat zajmuje się finansami. Zaczynałem od sprzedaży poliso-lokat w jednej z większych firm z branży finansowej gdzie przepracowałem ponad 1,5roku. Potem widząc co dzieje się na rynku postanowiłem zająć się kredytami hipotecznymi. Otrzymałem pomoc od pewnej osoby i z czasem stałem się agentem w jednym z banków gdzie mogłem poznać cały proces starania się o kredyt jak również nawiązać relacje z pośrednikami i klientami. Z czasem zmieniłem prace poza finansową jednak dalej chciałem i wiedziałem, że to finanse są mi pisane. Dlatego ponad 6 lat temu zatrudniłem się ponownie jako agent ale w Deutsche Bank gdzie realizowałem się zawodowo.

Zajmowałem się wszystkim począwszy od kredytów hipotecznych, które w DB zawsze były na wysokim poziomie i cenowo biły wszystkie banki. Z czasem pojawiła się możliwość robienia gotówek gdzie inni zajmowali się hipotekami, ja próbowałem z gotówkami. Nabyłem na tyle doświadczenia, że w pewnym momencie byłem jednym z najlepszych ekspertów gotówkowych w Polsce. Rownież robiąc dobre wyniki w hipotece. Bank widząc jak zmienia się rynek zmniejszył udział hipotek, zwiększając gotówki i wprowadzając produkty firmowe. Z czasem robiłem każdy z tych 3 produktów.

Obecnie od ponad 6 miesięcy prowadzę własne pośrednictwo zajmujące się pomaganiem w załatwieniu kredytu hipotecznego, gotówkowego i firmowego. Każdy z tych produktów dobrze znam i mam doświadczenie w procesowaniu takich tematów. Klientów swoich mam setki i przerabiałem rożne łatwe i trudne przypadki dlatego w razie problemów zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Marek Kozera – działam na terenie całego kraju.

787 976 915 lub kozerus@gmail.com

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *