Facebook Pagelike Widget
kredyt-portal.pl/forum-kredytowe

Pod linkiem z tematu zostało uruchomione forum kredytowe. Na ten moment przygotowane zostały tylko działy, które z czasem zapełnią się pytaniami od klientów. Gwarantujemy, że każdy temat zostanie potraktowany profesjonalnie i odpowiedź pojawi się bardzo szybko.

Obecnie utworzone działy to kredyty – gotówki, hipoteki i firmówki. jednak z czasem będzie aktualizowany o nowe działy ale to wszystko zależy od zainteresowania.

Chciałbym aby to forum było profesjonalne i trafiały tutaj osoby, które szukają bardzo dobrych ofert. Plany na ten pierwszy kwartał 2018 to uruchomić codziennie aktualizowany kalkulator ofert kredytów gotówkowych. Tak aby klient wpisując podstawowe dane dostawał ofertę aktualną taką jaką otrzyma w banku. Wiadomo, że nie wszystkie oferty przedstawiane i wyliczane przez kalkulatory są aktualne. Moim zadaniem jest przygotować takie narzędzie, które poda ofertę praktycznie taką jaka jest dostępna.

Kalkulator jest w przygotowaniu a dalszymi krokami będzie kalkulator hipotek jednak mając na uwadze złożoność tych wyliczeń to niestety ale nie wiadomo kiedy będzie możliwość przygotować takie narzędzie. Zgodnie z nową ustawą trzeba będzie również zasięgnąć pomocy prawnej.

Zapraszam na forum – ekspert Marek Kozera Pośrednik Finansowy z Krakowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: