Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Kredyt na dowód

Czy naprawdę istnieje tani kredyt na dowód osobisty? Czy rzeczywiście dostaniesz pieniądze nie przedstawiając żadnych innych dokumentów poświadczających na przykład wysokość dochodów? Gdzie możesz otrzymać kredyt na dowód osobisty? Odpowiedzi na te pytania

 

Najłatwiej pożyczkę na dowód uzyskać w pozabankowych firmach. W większości z nich wystarczy jedynie przedstawić dokument potwierdzający naszą tożsamość, a więc dowód osobisty. Wysyłając wniosek przez internet często wystarczą tylko dane w nim zawarte (np. seria i numer dokumentu). Taka procedura ma miejsce w większości firm oferujących niebankowe pożyczki, do których należą także chwilówki. Chociaż takie rozwiązanie może nas sporo kosztować, kilka instytucji pozabankowych oferuje pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo.

 

Jeszcze do niedawna podczas każdej wizyty w banku, w celu pozyskania pożyczki lub kredytu, niezbędne było zaświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów. Dzisiaj aby otrzymać szybką pożyczkę gotówkową często wystarczy nam tylko dowód osobisty. Takie rozwiązanie pozwala pozyskać pieniądze bez zbędnych formalności, a nawet bez wychodzenia z domu. Jednak aby uzyskać potrzebne zaufanie w oczach banku musimy mieć bardzo dobrą historię kredytową. Jeśli już taką mamy, wtedy wystarczy  złożyć wniosek o kredyt gotówkowy przez internet by umowę pożyczki otrzymać kurierem do domu, a pieniądze na konto bankowe.

 

 

kredyt na dowód

Niestety nie każda osoba uzyska kredyt okazując jedynie dowód osobisty. Swego czasu Eurobank wysyłał listy do
przypadkowych osób, w których zachęcał do wizyty w swojej placówce wyłącznie z dowodem osobistym. Jakie było
zdziwienie sporej części klientów, którzy nie dość, że musieli przedstawić zaświadczenie o dochodach, to bank
i tak odmawiał im wypłaty kredytu. Na szczęście dziś zanim zdecydujemy się na wizytę w konkretnym banku, możemy poznać wstępną decyzję kredytową wysyłając wniosek przez internet lub telefon.

Najpopularniejszym kredytem na dowód osobisty jest kredyt ratalny dostępny w sklepach i placówkach handlowych. Wystarczy mieć pozytywną historię kredytową by dokonać zakupu na raty bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy innych dokumentów. Zakupy na raty (np. w sklepie ze sprzętem  RTV / AGD) cieszą się sporym zainteresowaniem. Takie finansowanie zwiększa również sprzedaż, a co za tym idzie popyt
na towary sprzedawane na raty.

  Zobacz też:

 – Kredyt na kredyt

 – Kredyt gotówkowy na dowolny cel

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *