Kredyt Hipoteczny w Millennium Bank

Millennium Bank od maja 2017 wprowadza nową ofertę na kredyty mieszkaniowe. Promocja polega na zminimalizowaniu tak zwanego cross-sell’u czyli zmniejszenia do minimum wymogu dodatkowych produktów przy kredycie. Banki chcąc zarabiać muszą sprzedawać też prowizję i inne dodatkowe produkty takie jak np. ubezpieczenia, które nie są mile widziane przez klientów. Millennium Bank wychodząc naprzeciw zastosował inna taktykę i możemy uruchomić kredyt, który będzie wolny odinnych produktów a jedynym kosztem będzie marża banku. Oczywiście jeśli chcemy to mamy możliwość wybrania 2 dodatkowych wariantów jednak są one opcjonalne:

  • pierwszy opcjonalny wariant to obniżka marży od 0,3% gdy klient założy konto i kartę debetową i będą wykonywać zakupy na kwotę minimum 500zł/mc.
  • drugi opcjonalny wariant to podobnie jak w pierwszym z tym, że dodatkowo wymagane jest przelewanie wynagrodzenia na konto w millennium. Również musimy robić obrót kartą debetową na minimum 500zł/mc.

Produkty wymienione wyżej nie są uciążliwe i kosztowe dlatego warto rozważyć taki wybór bo niższa marża w perspektywie wielu lat to duża oszczędność. Poniżej zestawienie marż przedstawione w tabeli. Wartości są wyjściowe i przy wariancie I lub II możliwe są obniżki odpowiednio o 0,3% lub 0,5%.

Aktualna tabela marż od 1 maja 2017 do końca promocji:

Kredyt Hipoteczny
LTV marża
do 60% 2,5%
od 60% do 80% 2,7%
od 80 do 90% 2,8%
Pożyczka hipoteczna
od 0% do 50% 4,2%
od 50% do 4,55%

 

Marża w Banku Millennium nie należy do najniższych jednak jeśli weźmiemy pod uwagę to, że nie ma prowizji za udzielenie i za wcześniejszą spłatę. Nie ma dodatkowych ubezpieczeń, które podnoszą koszty kredytu. Tutaj zostaje nam samo oprocentowanie i jest to świetna opcja dla tych, którzy planują szybciej spłacać lub nadpłacać kredyt. Również w sytuacji kiedy kupujemy działkę na kredyt hipoteczny i planujemy się na niej budować i też wziąć kredyt.
Jest to istotne ponieważ w sytuacji kiedy bank, który sfinansował nam działkę odmówi i będziemy musieli wziąć w innym. Wtedy spłacając hipotekę nie zapłacimy prowizji.

Millennium Bank udziela kredytów hipotecznych tylko w PLN. Jak widać w tabeli również możemy się starać o pożyczkę hipoteczną czyli kredyt na dowolny cel pod zabezpieczenie ziemi. Bank ten również finansuje zakup mieszkania jak i budowę domu. Możemy się też starać o kredyt konsolidacyjny lub refinansowany w zależności od potrzeb.

w razie zainteresowania zapraszamy do składania wniosku:

millennium bank

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: