Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o zarobkach

Pracując na umowę o pracę i starając się o kredyt będziemy musieli udokumentować dochód. Zazwyczaj potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach czyli dokument od pracodawcy określający wszystkie dane dotyczące obecnego zatrudnienia – data początku i końca umowy, aktualne wynagrodzenie, adres pracodawcy jak również niezbędne informacje o pożyczkach zakładowych i ewentualnych premiach. Tak przygotowane zaświadczenie wystawiają kadry bądź odpowiednia osoba posiadająca uprawnienia do wystawiania takich druków czyli np. właściciel firmy.

W sytuacji kiedy nie chcemy prosić się szefa o zaświadczenie to banki przygotowały alternatywę i w zależności od sytuacji możemy dostarczyć albo wyciągi lub np. PIT11 za rok poprzedni. Poniżej zestawienie akceptowanych dokumentów przez dany bank i ograniczenia, które są stosowane. Tabela dotyczy osób zatrudnionych na umowie o prace lub na umowach zlecenia. Tabela jest przygotowana na ten moment jednak z czasem mogą się pojawić zmiany dlatego w razie zainteresowania proszę pisać. Po prawej stronie można złożyć zapytanie i przygotowanie oferty.

Jeśli wykonujemy wolny zawód taki jak lekarz, prawnik, weterynarz, księgowy i architekt to Deutsche Bank posiada ofertę dla takich klientów i możemy wnioskować na podstawie uprawnień i stażu pracy. Wystarczy być zatrudnionym lub prowadzić działalność gospodarczą a bank na tej podstawie wyliczy dochód estymowany zgodny z tabelką. Podobnie jest ze służbą mundurową i nauczycielami gdzie zarobki uzależnione są od naszego stopnia i stażu pracy. Bank na tej podstawie wylicza dochód netto i wymaga aby tylko potwierdzić u pracodawcy, że jest zatrudniony.

Marek Kozera

kozerus@gmail.com

tel. 787 976 915

Nazwa BankuZaświadczenie o zarobkachWyciagiPIT11Wyślij zapytanie o warunki
Alior BankTakTak - 3 wpływyTak
Deutsche BankTak - najlepiej na druku DB z rozbiciem na premie i dodatki. Zaświadczenie na innym druku przyjmowane jest ale w 70%.NieTak - w przypadku dużych firm ale dochód przyjmowany w 90%.
EurobankTak - na dowolnym druku.Tak - 3 wpływyTak
Getin BankTak - Najlepiej na druku z Getin ponieważ nie ma rozbicia na premie i dodatki.Tak - 3 wpływyTak
INGTakNie
mBankTakTak - pełny wyciąg za 6 miesięcyNie
PEKAO SATak - na dowolnym drukuNieNie
Raiffeisen PolbankTakNieTak - kwota to max 25tys zł brutto.
Nest BankTak - na dowolnym drukuTak - 3 wpływyTak

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *