Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Kredyt gotówkowy bez historii w bik

Starając się o kredyt gotówkowy kiedy nasza historia kredytowa jest czysta to wielki problem dla młodych ludzi. Powodów jest kilka i pierwszym z nich to niepewność czy dane zobowiązanie będzie spłacane. Banki wyliczając ryzyko starają się je ograniczyć dlatego dużo lepszym klientem jest osoba z pozytywną historią w BIK niż młoda osoba, która dopiero planuje zaciągnąć zobowiązanie. Nawet osoba, która już korzysta z zakupów ratalnych dopiero po 6 miesiącach staje się wiarygodna dla banków i zostają naliczone punkty w BIK co powoduje, że banki będą na nas patrzeć lepszym okiem.

Nie mając nigdy zobowiązania a będąc w potrzebie warto wybrać te banki, które w procedurach nie widzą w tym problemu a do takich banków możemy zaliczyć kilka. Poniżej postaram się przedstawić mniej więcej gdzie ja jako pośrednik finansowy kieruje swoich klientów i pomagam im załatwić wymagany kredyt.

Pierwsze miejsce gdzie warto się wybrać to Deutsche Bank z tego względu, że system na podstawie zebranych informacji ocenia nas jako klientów i wylicza scoring. Osoby bez historii w BIK jednak posiadających dobre zatrudnienie są w stanie otrzymać kredyt na bardzo dobrych warunkach nawet na 120 miesięcy. Oferta jest jedną z lepszych gdzie Deutsche Bank posiada najlepsze oferty dla praktycznie każdej grupy klientów zarabiających przynajmniej 2000zł netto.  Bank ten oferuje kredyty do 200 tys zł na 10 lat z oprocentowaniem nawet 5,99% jednak nie dla każdego klienta ponieważ zatrudnienie jest bardzo dobrze weryfikowane. Osoba młoda i bez historii w BIK może spokojnie liczyć na kredyt w kwocie 30 tys zł a nawet i więcej jednak nie jesteśmy tego w stanie ocenić bez wprowadzenia klienta do systemu.

W przypadku chęci skorzystania z mojej pomocy zapraszam do wysyłania zapytania z poniższego linka.

 

Drugim bankiem który przychylnie patrzy na osoby bez historii kredytowej to mBank, który w ostatnim czasie bardzo otworzył się na każdego klienta. Wiele spraw tam przechodzi z tego względu, że proces jest bardzo szybki i ten bank chce dawać kredyty. Osoby bez historii mogą liczyć na praktycznie dowolny kredyt ale podobnie jak w Deutsche Bank dopiero wprowadzenie wniosku pozawala nam wygenerować ofertę. Bank od wyliczenia zdolności potrzebuje tylko wniosek i wyciąg z konta za 6 pełnych miesięcy. Mbank wymaga dużo niższych zarobków niż DB i wystarczy minimalna krajowa aby móc starać się o kredyt. Bank ten niedawno wprowadził okres 120 miesięcy dla kwot powyżej 30tys zł a warunki zależą od paru czynników takich jak kwota kredytu, czy klient banku i produkty dodatkowe. Do otrzymania są warunki na poziomie 6,99%.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą i masz pytania to kliknij w poniższy link a chętnie pomogę.

Trzecim bankiem, który chwali się, że udziela kredytów przy czystej historii jest Eurobank jednak z doświadczenia widzę, że 1 na 10 tematów ma szanse tam przejść. Nie wiem jakie klient musi warunki spełnić ale raczej nie nastawiałbym się na decyzję pozytywną chociaż może kiedyś coś się zmieni. Podobnie w Nest Bank, który przy dobrym scoringu może wyrzucić ofertę jednak szanse oceniałbym na 50/50 i pierwsze próbowałbym w DB i mbank. Jak tam nie wyjdzie to wtedy nie mamy nic do stracenia i można zrobić zapytania w pozostałych bankach.Zapraszam do komentowania wpisów i udzielania się na forum. Budujemy społeczność, która z czasem będzie sobie pomagać.

 

Marek Kozera

kozerus@gmail.com – w razie pytań zapraszam

787 976 915

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *