Kredyt dla rolnika

Nest Bank przygotował bardzo dobrą ofertę na finansowanie rolników. Ta grupa przedsiębiorców ma ciężką pracę i często potrzebuje wsparcia finansowego. Są rożne zdarzenia losowe takie jak susza, deszcze, mrozy itdDlatego rolnicy potrzebują stały dostęp do środków aby gospodarstwo rolne było opłacalne. Nest Bank przygotował takie rozwiązanie aby rolnicy mogli spać spokojnie.

Gospodarstwa rolne to również duże nakłady finansowe na rozwój. Sprzęty rolnicze to jedna z dynamicznie rozwijających branży i co rok pojawiają się nowinki, które ułatwiają np. zbiory plonów. Maszyny te nieraz droższe niż niejeden bardzo dobry samochód pozwalają na szybsze i dokładniejsze prace na roli. Postęp jest tak duży, że setki tysięcy złotych za traktor już nikogo nie dziwi dlatego rolnicy aby być konkurencyjni muszą inwestować. Jednak inwestycje w tak ciężkiej branży niosą pewne ryzyko dlatego rolnicy wspomagają się kredytami.

Nest Bank przygotował ofertę dla gospodarstw rolnych prowadzonych od przynajmniej 12 miesięcy gdzie możemy uzyskać finansowanie nawet na kwotę 350tys zł brutto na okres  144 miesięcy czyli 12 lat. Jest to kredyt firmowy jednak można przy jego pomocy konsolidować zobowiązania prywatne i firmowe. Spłaty dokonujemy na konto z częstotliwością miesięczną lub kwartalną.

Jeśli chodzi o warunki to Nest Bank przygotował ofertę gdzie minimalna marża banku to 3,99% do max 8,29% i prowizja od 0% do 14,99%. Warunki zależą od wielu czynników jednak duży wpływ ma scoring klienta jaki wyliczy system będzie miał tutaj znaczenie.

Proces ubiegania się o kredyt firmowy jest standardowy czyli wystarczy złożyć wniosek i dostarczyć wymagane dokumenty. Jeśli jesteśmy zainteresowani to wystarczy złożyć zapytanie przez formularz na stronie banku a ktoś odezwie się do nas.

formularz dostępny po kliknięcu w obrazek:

nest bank

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *