Facebook Pagelike Widget
ING – Kredyt gotówkowy na dochód z zagranicy

ING Bank przygotował bardzo ciekawą promocje na koniec roku i początek 2018 ponieważ na kredytach gotówkowych powyżej 20tys zł prowizja wynosi 0zł. Oprocentowanie kredytów jest rożne w zależności od kwoty kredytu i grupy do jakiej klient zostanie przydzielony. Standardowo nowy klient dostaje oprocentowanie od 7,79% do 8,99% dla kwot od 1000zł do nawet 160000zł. Maksymalny okres kredytowania to 96mc.

 

Co wyróżnia ING na tle innych banków to nowa możliwość udzielania kredytów dla zarabiających w walucie obcej. Aby taki dochód na odpowiednik umowy o prace na czas określony/nieokreślony został przyjęty to klient musi zarabiać od przynajmniej 6mc i przelewać swoje wynagrodzenie do jednego z polskich banków. Jeśli przelewy są realizowane to spokojnie możemy zawnioskować o produkt kredytowy. Z dokumentów jakie będziemy musieli dostarczyć to standardowo zaświadczenie o zarobkach z 6mc, umowę o prace lub odpowiednik, payslipy i wyciąg z konta za 6mc. Oferta jest taka sama jak dla kredytów gotówkowych w PLN. Bank ING umożliwia również staranie się o kredyt zarabiając w Koronie Norweskiej NOK lub Franku Szwajcarskim CHF.

Bank ten umożliwia konsolidację zobowiązań gdzie prowizja jest 0% dlatego warto prześledzić swoje umowy, sprawdzić czy nie ma dopiętych niepotrzebnych ubezpieczeń i przenieść zobowiązanie robiąc konsolidację lub refinans. Przed wysłaniem wniosku warto zobaczyć czy planujemy spłacić mniej niż 7 zobowiązań ponieważ to jest maksymalna liczba spłacanych kredytów i dodatkowo czy zobowiązania spłacane są od przynajmniej 6mc( młodszych zobowiązań ING nie skonsoliduje).

ING przyjmuje dochód z programu 500+ tylko w sytuacji kiedy kredyt jest na 36mc i wtedy przyjmowane jest 50% jako dochód tylko jesli klient ma dodatkowe źródło dochodów. Podobnie jest z alimentami, które mogą być traktowane jako dochód ale tylko na 36mc. Do 36mc oprocentowanie kredytów jest stałe a powyżej tego okresu przechodzi w oprocentowanie zmienne.

Większość najpopularniejszych form zatrudnienia jest akceptowane jednak opisane zostaną w innym wpisie specjalnie przygotowanym pod ING kredyt gotówkowy.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Marek Kozera – ekspert kredytów gotówkowych.

787 976 915

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *