Facebook Pagelike Widget
Forum kredytowe

Aktualizacja 12.02.2018 – Forum zostało utworzone i działa. Z czasem zostanie rozbudowane o kolejne tematy a obecnie możemy je znaleźć pod linkiem http://kredyt-portal.pl/forum-kredytowe zapraszam do zakładania kont i zadawania pytań.

Forum na stronie zostanie dodane i są w tym momencie poczynione kroki aby taką funkcjonalność dodać. Będzie zawierało typowe dla branży działy czyli uwzględniając kredyty bankowe – kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne,kredyty firmowe jak również inne działy finansowe takie jak konta osobiste,lokaty, karty kredytowe.Z czasem pojawią się też uzupełnienia o dodatkowe kategorie takie jak chwilówki i pożyczki pozabankowe ponieważ w obecnych czasach są bardzo popularne.

Na forum będę się starał przedstawić ciekawe przypadki, które udało mi się zrealizować i zbudować społeczność, która będzie w stanie wymieniać się własnymi doświadczeniami z rynku finansowego. Z czasem pewnie pojawią się ciekawe tematy i będzie możliwość pomocy ponieważ też zamierzam przedstawiać najlepsze oferty produktowe. Zostanie wprowadzony schemat do przygotowania zapytania o ofertę a konkretne wyliczenia będą pochodzić od ekspertów z danej branży. Czyli jeśli ktoś będzie chciał otrzymać kredyt gotówkowy to postaramy się przygotować kilka ofert uwzględniając podstawowe pytania zadane klientowi tak aby skierować go w dobre miejsce. Oczywiście jeśli klient będzie zainteresowany współpracą z danym ekspertem to nie będzie problemów. Obecnie można działać w całej Polsce i procesować tematy zdalnie.

W planach jest również powiększenie forum o leasingi i dział prawny w którym klienci będą mogli zasięgnąć pomocy w sytuacji kiedy pojawi się komornik lub windykacja. Nasz dział prawny zostanie przygotowany na taką pomoc.

Planowane uruchomienie to koniec 2017 roku i zostaną Państwo poinformowani odpowiednim komunikatem.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *