Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Eurobank wprowadza konsolidację chwilówek

Aktualizacja na kwiecień 2018: Po złożeniu kilku wniosków i wstępnych decyzjach eurobank poluzował trochę swoją politykę kredytową jednak już wiemy, że akceptuje chwilówki ale tylko w przypadku kiedy klient spłaca regularne kredyty bankowe. W innym przypadku niestety ale system z reguły daje decyzję negatywne. Dlatego warto przed złożeniem wniosku przeanalizować czy warto robić kolejne zapytanie.

Od marca 2018 Eurobank wprowadza możliwość konsolidacji chwilówek od pierwszego dnia zaciągnięcia. Jest to bardzo dobra informacja ponieważ kolejny bank nie robi z tego tytułu problemów i akceptuje taką formę zadłużenia.Do tej pory większość banków niechętnie podchodziła do zadłużenia w produktach pozabankowych jednak coraz więcej klientów sięgało po taką formę pożyczki. Wcześniej częściowo akceptował takie produkty Deutsche Bank, Raiffeisen a całkowitą możliwość konsolidacji dawały tylko 3 banki takie jak Nest Bank, Getin Bank i Plus Bank. Obecnie do tego grona można zaliczyć Eurobank.

Oferta jaką przygotował Eurobank na konsolidację jest dobra i pewnie zainteresuje sporo osób, które wpadły w pętle chwilówek. Maksymalny okres kredytowania to 108 miesięcy więc jeden z dłuższych na rynku a kwoty kredytów w przedziale 2000zł do 150 000zł. Oferta w zależności od okresu kredytowania gdzie oprocentowanie jest na poziomie 10% a prowizja przy okresie kredytowania 3-96 miesięcy w przedziale 8,16% do 14,95% w zależności od kwoty kredytu a przy dłuższych okresach czyli 97 do 108 miesięcy jest w przedziale 14,52% do nawet 21,31% w zależności od kwoty kredytu. Dodatkowo bank przygotował promocję gdzie zwraca 1/3 pobranej prowizji jeśli klient dostarczy potwierdzenia zamknięcia konsolidowanych kredytów do 60 dni od uruchomienia kredytu.

W razie pytań zapraszam do komentowania i zadawania pytań w wiadomości prywatnej. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej to zapraszam do telefonu, zostawienia kontaktu lub do złożenia wniosku.

Marek Kozera

tel. 787 976 915 lub na maila kozerus@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *