Facebook Pagelike Widget
zBLOGowani.pl
Blog Finansowy

Rynek finansowy w Polsce jest na tyle duży i złożony, że osoba która nie miała nigdy z nim nic wspólnego może się pogubić. Banków jak i instytucji finansowych jest tak wiele ze względu na to ze nie tylko banki zajmują się finansami i  a wybór odpowiedniego produktu nieraz jest bardzo ciężki dlatego wolimy zaufać sprawdzonej osobie. Pierwsze kroki, które zazwyczaj wykonujemy to opinia w internecie czyli komentarze i różnego rodzaju blogi i wpisy.

Blogów finansowych podobnie jak instytucji finansowych jest na tyle dużo że ciężko wybrać sprawdzony i na tyle wiarygodny, który spełni nasze oczekiwania. W wyszukiwarce pojawią się te najpopularniejsze jednak nie jest to gwarancja rzetelności.  Co jednak możemy zweryfikować to styl pisania i wiedzę samego autora ponieważ po lekturze wyjdzie czy wpisy są generowane przez mieszarkę słów czy pisane specjalnie pod bloga.

Blog kredyt-portal.pl to zbiór rożnego rodzaju wpisów ze świata finansów od kredytów gotówkowych, hipotecznych i firmowych jak również chwilówek. Znajdą się również inne wpisy finansowe np. ubezpieczeniowe. Blog prowadzony jest od wielu lat i wpisów nazbierało się już bardzo dużo. Z czasem pojawiają się nowe teksty wysokiej jakości i bardziej szczegółowe zagadnienia, które są aktualne i na czasie. Autor bloga czyli Marek Kozera to osoba od wielu lat zajmująca się finansami a obecnie prowadząca własne pośrednictwo finansowe. Wiele lat na rynku i sprzedaż wszystkich produktów pozwoliło nabyć wiedzę, która cały czas jest poszerzana o nowości. Rynek kredytów jest na tyle duży i zmienny, że oferty cały czas się zmieniają i trzeba śledzić nowości. Ekspert działa głównie w dziale kredytów gotówkowych, hipotecznych i firmowych biorąc pod uwagę produkty kredytowe. Z czasem blog będzie się rozrastał i zostaną wprowadzone nowe produkty jak i szata graficzna.

Drugim blogiem prowadzonym przez tą samą osobę jest http://pozyczkasa.pl, która uzupełnia wiedzę na tym portalu. Wpisy się nie dublują i z czasem jeden z tych portali zajmie się tylko sprecyzowaną tematyką blogową aby się nie dublowały.

Marek Kozera

kozerus@gmail.com lub tel 787 976 915

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *