Aktualne kredyty

Szukasz najtańszego, najlepszego dla siebie kredytu z pomocą swojego komputera – online? Dzisiaj bardzo łatwo znaleźć w internecie oferty kredytowe niemalże wszystkich banków działających w Polsce.Pytanie tylko, czy na wszystkich stronach przedstawiających oferty kredytowe niemalże wszystkich banków działających w Polsce. Pytanie tylko, czy na wszystkich stronach dokonujących porównania przedstawione oferty są aktualne?

Jeszcze do niedawna trudniej było znaleźć dla siebie najtańszy kredyt spośród ofert wielu banków. Oczywiście można było korzystać z usług stacjonarnych biur pośrednictwa kredytowego, które dokonywały dla nas porównania, jednak te instytucje działały jedynie w większych miastach. Dziś trudno w ogóle takie placówki spotkać, gdyż całą swoją działalność przeniosły do internetu, gdzie o wiele prościej mogą funkcjonować, a ich usługi są dostępne dla większej liczby potencjalnych kredytobiorców.

Szukając odpowiedniego dla siebie kredytu z pomocą wyszukiwarki internetowej Google należy pamiętać, że nie wszystkie serwisy znajdujące się na pierwszych pozycjach przedstawiają na swych stronach aktualne oferty kredytowe. Zdarza się, że trafimy na stronę, która nie była aktualizowana od dłuższego czasu i warunki przedstawionej oferty są już inne. Nieświadomy tego użytkownik może być w ten sposób wprowadzony w błąd.

Szczególną uwagę należy zwrócić na to, kto jest właścicielem danego serwisu finansowego przedstawiającego oferty oraz dokonującego ich porównania. Najbezpieczniejsze strony tego typu należą do legalnych firm zajmujących się finansami (np. pośrednictwem lub doradztwem kredytowym). Firma powinna posiadać numery NIP oraz REGON, których prawdziwość można zweryfikować.

Kolejnym wyznacznikiem może być wygląd i wiek witryny. Jeśli ewidentnie widać, że strona jest zaniedbana lub rok jej aktualizacji pozostawia wiele do życzenia, najlepiej taką stronę opuścić lub przeanalizować dokładnie jej treść. Najbezpieczniej korzystać ze sprawdzonych serwisów finansowych. Informacje w nich przedstawiane są zawsze aktualne i na bieżąco aktualizowane. Do rzetelnych stron o tematyce finansów i bankowości należą: Bankier.pl, Comperia.pl, KredytSerwis24.com oraz TotalMoney.pl, które działają na rynku już od wielu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *